Ar rekordlielu dalībnieku skaitu (turpat 550) aizvadīts 7. Latvijas Anesteziologu un reanimatologu asociācijas kongress. Divas dienas veltītas jaunākajām metodēm un to apskatam anestezioloģijā un intensīvajā terapijā.

“Kongresa laikā nolasīti 14 stenda referāti, 46 mutiskās un 8 industrijas simpoziju prezentācijas, kongresu noslēdzot ar paneļdiskusiju, kurā piedalījās asociācijas vadība un reģionālo slimnīcu pārstāvji. Ņemot vērā bagātīgo māsu apmeklējumu (134) , tika organizētas arī vairākas praktiskās nodarbības un on-stage demonstrācijas dalībniekiem mūsu pašu labāko speciālistu vadībā”,- citāts no Latvijas Anesteziologu un reanimatologu asociācijas publikācijas.

Rīgas 1.slimnīcas speciālisti doc. Irina Evansa, doc. Edgars Vasiļevskis, ārsts anesteziologs reanimatologs Edgars Krivmanis bija šo “mūsu pašu labāko speciālistu “vidū, kuri veica praktiskas un klīniskās pieredzes prezentācijas.

Lepojamies ar kolēģiem!