Kuresārē, Igaunijā, 17.-18. maijā notika Baltijas Reģionālās anestēzijas biedrības 9. gadskārtējā konference. Konferences mērķis ir jaunāko zinātnisko sasniegumu un praktiskās pieredzes popularizēšana un domu apmaiņa, akcentējot divus galvenos darbības virzienus – ultraskaņas izmantošanu pacientu aprūpē gan anestezioloģijā, gan intensīvajā terapijā, un reģionālās atsāpināšanas mūsdienīgas pieejas pie vēdera, plecu un gūžas operācijām. Eksperti dalījās savās zināšanās un prasmēs plenārsesiju laikā un diskusijās.

Rīgas 1.slimnīcas Anestezioloģijas, intensīvās terapijas un sāpju klīnikas vadītāja, docente Irina Evansa uzstājās konferencē ar ziņojumu par hronisku pēcoperāciju sāpju novēršanu “Can we prevent chronic postsurgical pain”. Dr.Med. Edgars Vasiļevskis dalījās ar klīniskā gadījuma par blokādes intersticiālā cistīta sāpju mazināšanai pieredzes atziņām “Plexus Hypogastricus Superior Blockade for Interstitial Cystitis Pain Relief”.

Konferencē piedalījās Baltijas valstu un Lielbritānijas speciālisti, lai vēl vairāk paplašinātu zināšanas par ultraskaņas pielietošanu ikdienas praksē,