24. maijā Vērmanes dārzā, notika jau piektais Darba iespēju festivāls “Visiem!”. Festivālā pulcējās darba devēji un tie, kuri vēlas praktiskā veidā klātienē iepazīt darba iespējas un dažādas profesijas. Pasākuma mērķis ir savest kopā uzņēmējus ar potenciālajiem darbiniekiem, jo īpaši ar tiem, kuriem darba tirgū iekļauties ir grūtāk – cilvēkiem ar invaliditāti, jaunajām māmiņām, jauniešiem un pirmspensijas vecuma cilvēkiem.

Festivālu organizēja biedrība “Ilgtspējīgas uzņēmējdarbības atbalstam” kopā ar sociālo uzņēmumu “Ligero”. Pasākumā piedalījās vairāki desmiti uzņēmumu, un Rīgas 1.slimnīca bija viens no tiem, kas piedāvāja praktiskā veidā izmēģināt dažādus darba pienākumus un izzināt profesiju aizkulises.

Paldies kolēģēm, kas ar prieku un interesi iesaistījās pasākuma norisē, lai brīvā un neformālā gaisotnē informētu interesentus par brīvajām vakancēm un darba iespējām slimnīcā.